Lietuvos jaunučių ir vaikų šuolių į vandenį čempionatas

Savaitgalį Kauno plaukimo mokyklos baseine „Vilija“ vyko Lietuvos jaunučių ir vaikų šuolių į vandenį čempionatas. Jaunieji sportininkai dėl apdovanojimų varžėsi trijose (C, D ir E) amžiaus grupėse.

Tarp jaunučių (C grupė) trečiąją vietą užėmė Dovydas Vasiliauskas (164,20 balo). Mergaičių įskaitoje daugiausiai taškų jaunučių grupėje pelnė Justė Mikelaitytė. Jos pasirodymą varžybų teisėjai įvertino 184,05 balo. Sidabrą iškovojo Ieva Maželytė (168,50 balo).

Šalies vaikų čempionu (D amžiaus grupė) tapo Aidas Mykolaitis. Jaunojo šuolininko programa teisėjų buvo įvertinta 125,35 balo. Trečiąją vietą iškovojo Aurimas Labutis (102,65 balo). Tarp mergaičių šioje amžiaus grupėje geriausiai pasirodė ir auksą iškovojo Izabelė Binevičiūtė (99,25 balo). Sidabrą pelnė Gabrielė Kielytė (94,95), o bronzą – Gluosnė Ausmanaitė (81,35 balo).

Jauniausioje E amžiaus grupėje trečia vieta atiteko Vincentui Slesariūnui (64,95 balo).

Sveikiname nugalėtojus bei prizininkus! Dėkojame trenerėms Aušrai Jurevičienei ir Astai Girdauskienei!