Lietuvos jaunučių plaukimo čempionatas

Kovo 15 – 16 dienomis Druskininkuose vyko Lietuvos jaunučių plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo trys Kauno PM rinktinės komandos. Iš 33 čempionate dalyvavusių šalies komandų Kauno PM-1 komanda užėmė antrąją vietą (520 komandinių taškų). Kauno PM-2 liko tryliktoje, o Kauno PM-3 – dvidešimt antroje vietoje. Susumavus trijų rungčių rezultatus, į čempionato greičiausių plaukikų TOP-3 🏆 pateko Vilius Keršys (1675 taškai). Net 16 įvairių spalvų medalių 🥇🥈🥉 iškovojo KPM sportininkai: 6 aukso, 5 sidabro ir 5 bronzos. Individualiose rungtyse Vilius Keršys ir Ugnė Kaftanikaitė pasipuošė dviem aukso bei dviem sidabro medaliais. Auksą ir bronzą laimėjo Simas Pečiulis. Emilis Vasiliauskas iškovojo du bronzos medalius, o Rugilė Baranovaitė vieną bronzos medalį. Estafetėse vaikinai užėmė pirmą ir antrą vietas, o merginos- trečiąją vietą 👍

Sveikinam Kauno PM-1 – vicečempionų komandą, visus prizininkus bei jų trenerius 👏