Kauno miesto šuolių į vandenį čempionatas ir jaunučių čempionatas

Šeštadienį baseine „Vilija” vyko atviras Kauno miesto šuolių į vandenį čempionatas bei jaunučių čempionatas.

Jaunučiai atliko po 6 šuolius: keturi šuoliai nuo 1m tramplyno, vienas šuolis nuo 3m tramplyno bei šuolis arba griuvimas nuo 5m bokšto.

Nugalėjo Ieva Maželytė, surinkusi 131,75 balo, sidabru pasipuošė Justė Mikelaitytė (115,20 balo), o trečiąją vietą iškovojo Sofija Fomina (92,25 balo).

Berniukų tarpe ant aukščiausios pakylos lipo Aidas Mykolaitis, surinkęs 132 balus, sidabras atiteko Aurimui Labučiui (122,90 balo), o bronza – Mantui Vaideliui (109,05 balo).

Bendroje įskaitoje moterys ir vyrai varžėsi, atlikdami po 6 šuolius: trys šuoliai nuo 1m tramplyno, du šuoliai nuo 3m tramplyno bei šuolis nuo 5m bokšto.

Atvirajame Kauno čempionate merginų tarpe nugalėjo Urtė Brazytė (210,85 balo), antrąją vietą iškovojo Emilija Maželytė, atsilikusi tik vienu balu (209,85 balo). Trečioji buvo Smiltė Mikelaitytė, surinkusi 156,70 balo.

Sveikiname sportininkus bei jų treneres Astą Girdauskienę bei Aušrą Jurevičienę.