Kauno plaukimo mokyklos auklėtiniai – Lietuvos plaukimo atvirame vandenyje čempionato nugalėtojai

Rugpjūčio 26 d. Balsio ežere vykusiame Lietuvos plaukimo atvirame vandenyje čempionate, Kauno plaukimo mokyklos sportininkai iškovojo aukščiausias vietas 10 km nuotolio rungtyje ir tapo 2023 metų Lietuvos plaukimo atvirame vandenyje čempionais! 🏆

Vyrai, 10 km:

1. Džiugas Miškinis (2 val. 10 min. 44,6 sek.)

Moterys, 10 km:

1. Kamilė Ilijonskytė (2 val. 35 min. 10,1 sek.)

KPM auklėtinis Jonas Kipras Gadliauskas 200 m nuotolio distanciją įveikė per 3 min. 16,5 sek. ir iškovojo pirmąją vietą 🥇

Sveikinimai sportininkams bei jų treneriams!