Lietuvos jaunučių plaukimo pirmenybės

Balandžio 29-30 dienomis Klaipėdoje vyko 2021 m. Lietuvos jaunučių plaukimo pirmenybės, kuriose startavo 230 jaunųjų šalies sportininkų, tame tarpe 52 Kauno plaukimo mokyklos atletai 🏊🏊‍♂️. Dalyvių amžius: 2008 m. gimimo ir jaunesnės merginos bei 2007 m. gimimo ir jaunesni vaikinai. Šios pirmenybės buvo puiki proga jauniesiems plaukikams pasigerinti asmeninius rezultatus ir net pranokti savo amžiaus grupės šalies rekordus. O jų KPM sąskaitoje šįkart keturi!  Net tris Lietuvos berniukų iki 13 metų rekordus pagerino vienas perspektyviausių mokyklos plaukikų Žygimantas Tautvydas 50 m laisvu stiliumi (0.25,96), 100 m laisvu stiliumi (0.57,43) ir 200 m laisvu stiliumi (2.11,15) rungtyse. Kitas Lietuvos berniukų iki 13 metų plaukimo rekordininkas- Emilis Panumis, pirmenybių metu vykusiose LTU Time Trials varžybose, 400 m laisvu stiliumi rungtį įveikęs per 4 min. 37,40 sek.

Didžiausi sveikinimai mūsų rekordininkams, garsinantiems mokyklos vardą šalyje!🇱🇹💪👍✨

Kaip visada, pirmenybėse neapsieita be gausybės įvairių spalvų medalių, iš kurių keturiolika iškovojo mūsiškiai. Net trimis aukso spalvos medaliais pasipuošė KPM auklėtinis Kajus Rimkus (100 m krūtine 1.11,29; 200 m krūtine 2.32,98 ir 200 m kompleksu 2.20,81), o du sidabro (50 l/st 0.25,96 ir 100 l/st 0.57,43) bei vieną bronzos (100 krūtine 1.14,89) medalius iškovojo Žygimantas Tautvydas. Taip pat vaikinų tarpe sidabras atiteko Rokui Milvydui  už100 m peteliške 1.05,01, o bronza Vakariui Jukniui už 100 m peteliške 1.05,50. Mūsų mokyklos merginos Ieva Nainytė (200 m l/st 2.19,78) iškovojo aukso, o Gustė Pečiulytė (100 m krūtine 1.20,55)- sidabro medalį.

4×100 m kombinuotoje mišrioje estafetėje Kauno plaukimo mokyklos pirmoji komanda, kurios sudėtyje buvo Ieva Nainytė, Rokas Milvydas, Liepa Vytaitė ir Žygimantas Tautvydas užėmė prizinę- trečiąją vietą. Antoji KPM komanda liko šešta, trečioji- devinta, o ketvirtoji- dvylikta iš dvidešimt dviejų.

Susumavus dviejų rungčių ir 200 m kompleksinio plaukimo Fina taškus, geriausių varžybų plaukikų tarpe- Kajus Rimkus su 1597 ir Žygimantas Tautvydas su 1512 reitingo taškų suma.

Sveikiname KPM čempionus ir prizininkus bei jų trenerius, taip pat visus mūsų jaunučius, pasigerinusius savo asmeninius rezultatus bei tuos jaunuosius plaukikus, kuriems iki tikslo pritrūko labai nedaug!👏🥇🥈🥉👌