KPM sportininkų laimėtos nominacijos

Šiandien įvyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK)  ir Lietuvos savivaldybių sporto mokymo įstaigų vadovų asociacijos (LSSMĮVA) 2020 m. konkurso nominacijų nugalėtojų apdovanojimai. Tai kasmetinis tradicinis renginys, galbūt šiemet šiek tiek mažiau iškilmingas, nes vykdomas virtualiai, tačiau tikrai ne mažiau reikšmingas, ypatingai Kauno plaukimo mokyklos bendruomenei. Net trijų nominacijų nugalėtojais tapo mūsų mokyklos sportininkai! Patys nuoširdžiausi sveikinimai Jiems!

Metų neįgaliųjų sportininkė- Gabrielė Čepavičiūtė- Kauno plaukimo mokyklos sportininkė, paralimpinės rinktinės narė besivaržanti S6 klasėje, ne vieno Lietuvos rekordo autorė. 2020 metais Lietuvos plaukimo čempionate Gabrielė pasiekė keturis naujus Lietuvos žmonių su negalia rekordus: 50 ir 400 metrų laisvuoju stiliumi, 50 ir 100 metrų nugara. 100 metrų nugara distanciją įveikė per 1 min. 34,96 sek. Iki paralimpinio normatyvo šioje rungtyje trūko vos 0,21 sek. (normatyvas 1:34.75). Šis G. Čepavičiūtės rezultatas – septintas pasaulyje.

Metų neįgaliųjų sportininkas- Pijus Čiapas. Šiam  sportininkui gyvenimas nepagailėjo išbandymų. Pijus vertas pagarbos, nes, nepaisant visų asmeninių negandų, nemetė plaukimo ir toliau treniruojasi drauge su savo bendraamžiais bei varžosi varžybose su sveikais vaikais ir neįgaliais suaugusiais. P. Čiapas 2020 metais tapo Atviro Lietuvos žmonių su fizine negalia plaukimo čempionato čempionu ir prizininku. Šiame čempionate trylikametis plaukikas iškovojo du aukso medalius (50 m nugara ir 50 m l/st) vaikų amžiaus grupėje bei užėmė pirmąją (100 m nugara) ir antrąją (50 m nugara) vietas tarp suaugusiųjų. Be to, Pijus pagerino du šalies neįgaliųjų plaukimo rekordus S9 klasėje (50 m ir 100 m nugara).

Labai džiugu, kad Gabrielė Čepavičiūtė ir Pijus Čiapas už vis gerėjančius rezultatus „Metų neįgaliųjų sportininko/-ės” nominacijoje laimi antrus metus iš eilės!

Metų mokyklos komandinių sporto žaidimų vaikinų komanda- KPM vandensvydžio vaikinų komanda- dviejų svarbiausių sezono varžybų prizininkė. 2020 m. Lietuvos vandensvydžio jaunimo čempionate, įveikusi visas komandas, tapo nugalėtoja.