KPM komanda- Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybių nugalėtoja !

Sausio 11-12 dienomis Šiaulių plaukimo centre “Delfinas” vyko Lietuvos vaikų (mergaitės 2008-2010 m. gim., berniukai 2007-2009 m. gim) žiemos plaukimo pirmenybės. Varžybose dalyvavo ir dvi Kauno plaukimo mokyklos komandos, iš kurių viena tapo pirmenybių nugalėtoja (484 komandiniai taškai)!

Individualiose rungtyse mūsų mokyklos sportininkai iškovojo šias prizines vietas:

Sidabro medalių laimėtojai
Liepa Vytaitė 100 m krūtine 1.29,42 339 tšk.

17 kom. tšk

Kajus Rimkus 100 m krūtine 1.22,81 302 tšk.

17 kom. tšk.

Kajus Rimkus 50 m peteliške 0.32,60 299 tšk.

17 kom. tšk.

Kajus Rimkus 100 m kompleksu 1.15,89 291 tšk.

17 kom. tšk.

Bronzos medalių laimėtojai
Gustė Pečiulytė 100 m kompleksu 1.23,46 313 tšk.

14 kom. tšk.

Viltė Bertašiūtė 100 m laisvu stiliumi 1.12,75 342 tšk.

14 kom. tšk.

Komandinėse rungtyse Kauno PM sportininkai iškovojo šias prizines vietas:

Aukso medalių laimėtojai
Kauno PM-1 4×50 m laisvu stiliumi berniukų estafetė:

Eidas Bielskus

Jonas Bubnys

Kajus Rimkus

Titas Urbutis

2.03,44 299 tšk.

40 kom. tšk.

Kauno PM-1 8×50 m laisvu stiliumi mišri estafetė:

Jonas Bubnys

Paulina Banislauskaitė

Viltė Bertašiūtė

Kajus Rimkus

Titas Urbutis

Liepa Vytaitė

Luknė Alešiūnaitė

Eidas Bielskus

4.21,11 40 kom. tšk
Sidabro medalių laimėtojai
Kauno PM-1 4×50 m kombinuota mišri estafetė:

Luknė Alešiūnaitė

Kajus Rimkus

Liepa Vytaitė

Eidas Bielskus

2.25,52 297 tšk.

34 kom. tšk.

Kauno PM-1 4×50 m kombinuota mergaičių estafetė:

Luknė Alešiūnaitė

Gustė Pečiulytė

Liepa Vytaitė

Viltė Bertašiūtė

2.31,25 318 tšk.

34 kom. tšk.

Kauno PM-1 4×50 m kombinuota berniukų estafetė:

 

2.21,14 263 tšk.

34 kom. tšk.

Bronzos medalių laimėtojai
Kauno PM-1 4×50 m laisvu stiliumi mergaičių estafetė:

Viltė Bertašiūtė

Liepa Vytaitė

Paulina Banislauskaitė

Luknė Alešiūnaitė

2.19,23 310 tšk.

28 kom. tšk.

Kauno PM-2 4×50 m laisvu stiliumi berniukų estafetė:

Augustinas Balsys

Emilis Panumis

Žygimantas Tautvydas

Aironas Veiverys

2.09,62 258 tšk.

28 kom. tšk.

 

Sveikiname visus mūsų mokyklos nugalėtojus ir prizininkus, o ypatingai Viltę Bertašiūtę, pagal Fina taškus patekusią į varžybų geriausiųjų trejetuką (4×50 m l/st 0.32,54 / 364 tšk.)!

Dėkojame jaunųjų sportininkų treneriams.

VARŽYBŲ REZULTATAI

KOMANDINIAI TAŠKAI

GERIAUSI VARŽYBŲ PLAUKIKAI