Kovo 7- 8 dienomis Rygoje (Latvijoje) 50 m baseine vyko Baltijos šalių plaukimo čempionatas. Lietuvos suaugusiųjų rinktinę atstovavo KPM sportininkai: Eimantas Milius, Agnė Šeleikaitė ir Vilūnė Zasčiurinskaitė. Į jaunimo rinktinės sąrašą patekę mūsiškiai: Erikas Grigaitis, Tadas Praniauskas, Joris Veretinskas, Augustė Jociūtė, Austėja Kliukinskaitė, Laura Šliburytė ir Augustė Morta Vaitkutė. Jaunių rinktinės tarpe: Arnas Čereška, Lukas Liutkevičius, Gabija Gailiušytė ir Radvilė Kerševičiūtė.
Kauno plaukimo mokyklos nugalėtojai, prizininkai, finalininkai:
JAUNIAI
Arnas Čereška | 100 m l. stiliumi | 53,98 PB | –> B finalas |
Arnas Čereška | 200 m l. stiliumi | 1.58,45 PB | –> Finalas |
Arnas Čereška | 100 m peteliške | 57,90 PB | –> A finalas |
Lukas Liutkevičius | 200 m peteliške | 2.16,72
2.15,66 |
–> Finalas
(perplaukimas) |
Lukas Liutkevičius | 100 m peteliške | 1.00,62 | –> B finalas |
Radvilė Kerševičiūtė | 100 m peteliške | 1.04,36 | –> A finalas |
Radvilė Kerševičiūtė | 100 m peteliške | 1.03,75 PB | |
Radvilė Kerševičiūtė | 200 m peteliške | 2.30,77 | –> Finalas |
Radvilė Kerševičiūtė | 50 m peteliške | 0.29,19 | –> A finalas |
Radvilė Kerševičiūtė | 50 m peteliške | 0.28,67 | |
Arnas Čereška | 400 m l. stiliumi | 4.20,56 | |
Danielis Kvederis
Edvinas Kilmanas Arnas Čereška Martin Tretjak |
4 x 100 m kompl. | 3.59,17 | |
Danielis Kvederis
Martin Tretjak Kiril Stepanov Arnas Čereška |
4 x 100 m l/st. | 3.45,69 |
JAUNIMAS
Erikas Grigaitis | 100 m nugara | 0.58,15 | –> A finalas |
Erikas Grigaitis | 200 m nugara | 2.08,04 | –> A finalas |
Erikas Grigaitis | 200 m nugara | 2.04,72 | |
Erikas Grigaitis | 50 m nugara | 0.27,16 | –> A finalas |
Erikas Grigaitis | 50 m nugara | 0.26,76 | |
Augustė Jociūtė | 100 m peteliške | 1.10,08 | –> B finalas |
Austėja Kliukinskaitė | 100 m peteliške | 1.10,36 | –> B finalas |
Austėja Kliukinskaitė | 200 m peteliške | 2.58,42 | –> Finalas |
Austėja Kliukinskaitė | 50 m peteliške | 0.30,88 | –> B finalas |
Laura Šliburytė | 50 m l. stiliumi | 0.27,63 | –> A finalas |
Laura Šliburytė | 50 m l. stiliumi | 0.27,18 | |
Joris Veretinskas | 50 m l. stiliumi | 0.24,60 | –> B finalas |
Tadas Praniauskas | 50 m nugara | 0.28,54 | –> B finalas |
Erikas Grigaitis
Aleksas Savickas Ugnius Kamandulis Jokūbas Keblys |
4 x 100 m kompl. | 3.51,68 | |
Amelija Javtokaitė
Adelė Rusnė Juknevičiūtė Andželika Zlatkutė Laura Šliburytė |
4 x 100 m l/st. | 4.08,06 | |
Gabrielė Burokaitė
Austėja Naujokaitė Augustė Jociūtė Amelija Javtokaitė |
4 x100 m kompl. | 4.41,23 | |
Tomas Navikonis
Joris Veretinskas Erikas Grigaitis Jokūbas Keblys |
4 x 100 m l/st. | 3.30,41 |
OPEN
Agnė Šeleikaitė | 100 m krūtine | 1.13,23 | –> A finalas |
Agnė Šeleikaitė | 100 m krūtine | 1.11,19 | |
Agnė Šeleikaitė | 50 m krūtine | 0.32,61 | –> A finalas |
Agnė Šeleikaitė | 50 m krūtine | 0.32,60 | |
Agnė Šeleikaitė | 50 m peteliške | 0.29,36 | –> A finalas |
Eimantas Milius | 100 m nugara | 0.56,99 PB | –> A finalas |
Eimantas Milius | 100 m nugara | 0.56,99 | |
Eimantas Milius | 200 m nugara | 2.08,59 | –> Finalas |
Eimantas Milius | 50 m nugara | 0.26,81 PB | –> A finalas |
Agnė Šeleikaitė | 50 m l. stiliumi | 0.28,26 | –> B finalas |
Vilūnė Zasčiurinskaitė | 50 m l. stiliumi | 0.28,29 | –> B finalas |
Vilūnė Zasčiurinskaitė | 100 m l. stiliumi | 1.02,35 | –> B finalas |
Vilūnė Zasčiurinskaitė | 50 m peteliške | 0.30,80 | –> B finalas |
Agnė Šeleikaitė
Amelija Javtokaitė Smiltė Plytnykaitė Vilūnė Zasčiurinskaitė |
4 x 100 m l/st. | 4.02,13 | |
Gustė Šimkutė
Agnė Šeleikaitė Radvilė Kerševičiūtė Smiltė Plytnykaitė |
4 x100 m kompl. | 4.25,46 |
Sveikiname čempionato nugalėtojus ir prizininkus, dėkojame jų treneriams.
Džiaugiamės ne tik medaliais, bet ir pagerintais asmeniniais rezultatais.
Ačiū sportininkus lydėjusiems treneriams: Rasai Duškinienei, Rasai Mažutaitienei ir Justui Achramavičiui.