Stasio Šaparnio taurė

Šeštadienį (sausio 15 d.) Vilniuje vyko Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės jaunių taurės varžybos Stasio Šaparnio prizams laimėti. Jose paaiškėjo pajėgiausi skirtingų amžiaus grupių jaunieji sportininkai. Varžybose dalyvavo KPM sportininkai

Nugalėtojo titulu penkiolikmečių amžiaus grupėje (100 m plaukimas ir 800 bėgimas) tarp vaikinų džiaugėsi Liutauras Valeika, trečias – Juras Sandanavičius. Tarp merginų antrą vietą užėmė Meda Ramanauskaitė, trečia buvo Vakarė Plikūnaitė.

Tarp septyniolikmečiu merginų (200 m plaukimas, 2400 m kombinuota bėgimo/šaudymo rungtis) trečią vietą užėmė Greta Daunoravičiūtė.

Įtampos netrūko devyniolikmečių (fechtavimas, 200 m plaukimas, 3000 m kombinuota bėgimo/šaudymo rungtis) varžybose. Nugalėtoju tarp vaikinų tapo Kajus Marozas.