Auklėtinių pasirodymas „Swim Open Stockholm“ varžybose Švedijoje

Ketvirtadienį Stokholme net trys Kauno plaukimo mokyklos sportininkai: Giedrius Titenis, Arnas Čereška, Džiugas Miškinis, pradėjo pasirodymą tradicinėse varžybose Švedijoje. Keturias dienas trukusios varžybos – puiki repeticija prieš gegužę Vengrijos sostinėje Budapešte vyksiantį Europos čempionatą.

Lietuvių pasiekimai:

Giedrius Titenis –  200 m plaukimo krūtine A finale iškovojo 4-ą vietą, lietuvis distanciją įveikė per 2 min. 12,33 sek. ir nusileido tik trims plaukikams. 100 m plaukimo krūtine A finale Giedrius užfiksavo 1 min. 0,90 sek. laiką ir liko vos per plauką nuo prizinės vietos. Vyrų 50 m plaukimo krūtine A finale sportininkas atplaukė ketvirtas, užfiksuotas laikas – 27,96 sek.

Arnas Čereška –  plaukdamas 50m peteliške Arnas buvo netoli savo asmeninio rezultato, jo laikas – 25,92 sek. iškovota 34-a vieta iš 49-ų atrankos dalyvių. Vyrų 100 m plaukimo peteliške finale dalyvavęs plaukikas nuotolį įveikė per 56,32 sek., galutinėje įskaitoje lietuviui atiteko 23 vieta. 100 m plaukimo peteliške atrankoje, su nauju asmeniniu rekordu A. Čereška (56,01) pateko į vyrų C finalą. Bendroje įskaitoje lietuvio rezultatas buvo 24-as iš 41 šioje rungtyje startavusio plaukiko. 100m laisvuoju stiliumi kvalifikacijoje Arnas parodė 53,31 sek. rezultatą ir tarp 62 plaukikų užėmė 39 vietą, o plaukdamas 50m laisvu stiliumi finišavo per 24,22 sek. ir tarp 49 dalyvių užėmė 29 vietą.

Džiugas Miškinis – 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje dalyvavęs Džiugas (4.11,52) aplenkė 12 varžovų ir bendroje įskaitoje užėmė 24 vietą. 1500 m plaukimo laisvuoju stiliumi distanciją  įveikė  per 16 min.18,58 sek., galutinėje įskaitoje užėmė 9-ą vietą. 800 m plaukimo l. stiliumi rungtyje užėmė 10-ą vietą (8 min. 34,88 sek.).

Džiaugiamės sportininkų rezultatais ir linkime sklandaus pasiruošimo Europos čempionatui!

Giedrius Titenis | Justinos Butkutės / Dano Macijausko nuotr.