,,Plaukiame geriau pažindami vieni kitus“

Kauno plaukimo mokykla džiaugiasi suteikta galimybe prisijungti prie Kauno miesto organizuojamo renginio ,,Plaukiame geriau pažindami vieni kitus“ skirto gruodžio 3-ąjai neįgaliųjų dienai paminėti.

Varžybų pradžioje sportininkams buvo ištarti Kauno plaukimo mokyklos direktoriaus pavaduotojo Eriko Skyriaus ir Kauno m. sporto skyriaus spelialistės Jovilės Bartnikienės pasveikinimo žodžiai, o dalyvių padrąsininimui buvo atliekami parodomieji šuoliai į vandenį. Taip pat renginio dalyvius palaikė ir juos skatino komandos draugai, svečiai, baseine plaukiojantys miesto gyventojai, moksleiviai ir treniruotę vykdantys kareiviai.

Renginyje jėgas išbandė ne tik pradedantieji,  mėgėjai, kurtieji, aklieji, sutrikusio intelekto, fizinę negalią turintys sportininkai, kurie plaukė įvairių nuotolių rungtis, bet ir olimpinių žaidynių dalyviai: Mindaugas Dvilaitis ir Von Gravrock Goes Kristupas

Visiems dalyvavusiems sportininkams buvo įteikti atminimo medaliai. 

Dėkojame mūsų KPM treneriams: Ramintai Daščiorienei, Ditai Jovitai Kareckienei, Giedrei Volbikienei, kurie savo darbu sportininkus motyvuoja, palaiko ir treniruoja. 

Palaikymas, tolerancija ir vienybė – visų lygiavertis gyvenimas. 

Rezultatai