,,Vilijos taurė – 2019“

2019 m. gegužės 10-11 d., vyko ,,Vilijos taurė- 2019“ varžybos.

Varžybose dalyvavo daugiau nei 300 plaukikų iš Vilniaus, Šiaulių, Kauno ir Kauno raj.

Sportininkai varžėsi šiose rungtyse:

Pirmąją dieną: 50m laisvu stiliumi, 100m nugara, 50m peteliške,  100m krūtine, 200m laisvu stiliumi, 6 x 50 m laisvu stiliumi (mišri estafetė).

Antrąją dieną: 100m kompleksu, 200m kompleksu, 50m nugara, 100m peteliške, 50m krūtine, 100m laisvu stiliumi.

Po inirtingos kovos, estafetėje (6×50 m laisvu stiliumi), nugalėjo KPM baseino „Dainava“ pirmoji komanda, antrąją

vietą užėmė KPM baseino „Vilija“ pirmoji komanda, trečioji vieta atiteko – KPM baseino „Dainava“ antrąjai komandai.

Komandinėje įskaitoje užtikrintai laimėjo Kauno PM baseinas ,,Vilija“ , surinkęs 899 tšk.,

antrąją vietą užėmė Kauno PM baseinas ,,Dainava“ ir trečiąją vietą užėmė Kauno PM baseinas ,,Šilainiai“ ,

ketvirti – Kauno sporto mokykla startas (303 tšk.), penktieji – Plaukimo mokykla ,,Nemunas“ (57 tšk.),

šeštieji – Kauno raj. sporto mokykla (51 tšk.), septintieji – Impuls plaukimo akademija (34 tšk.), aštuntieji – Impuls Šiauliai (29 tšk.).

Kauno plaukimo mokyklos baseinas ,,Vilija“ iškovojo :

16 aukso medalių, 19 sidabro medalių ir 21 bronzos medalį.

Kauno plaukimo mokyklos baseinas ,,Šilainiai“ iškovojo :

3 aukso medalius, 5 sidabro medalius ir 4 bronzos medalius.

Kauno plaukimo mokyklos baseinas ,,Dainava“ iškovojo :

21 aukso medalį, 14 sidabro medalių ir 10 bronzos medalių.

Dalyviai užėmę prizines vietas buvo apdovanoti medaliais, diplomais  ir remėjo įsteigtais prizais.

Dėkojame varžybų rėmėjui , UAB Gerunda, direktoriui Zigmantui Kazlauskui už suteiktą galimybė apdovanoti sportininkus puikiais, naudingais prizais.