Tarptautinės šuolių į vandenį varžybos Tychy

Pirmą balandžio savaitgalį Kauno plaukimo mokyklos  jaunieji šuolininkai į vandenį išvyko į tarptautines varžybas Lenkijoje Tychy mieste, kur susirinko 6 komandos iš Kauno, Vilniaus, Rygos, Drezdeno, Tychy ir Katovicų.

Nors kelionė buvo ilga, iki varžybų vietos teko važiuoti 740 km, sportininkai sugebėjo parodyti savo geriausius šuolius, kai kurie išmoko ir po vieną ar kelis naujus šuolius, arba pirmą kartą dalyvavo sinchroninių šuolių rungtyje.

Tradiciškai vaikai gyveno lenkų sportininkų šeimose, turėjo pritaikyti savo užsienio kalbos žinias. Po ilgos šeštadienio varžybų dienos, visi varžybų dalyviai šauniai pasilinksmino šventiniame vakarėlyje. O kitą dieną- vėl varžybos.

Mūsų mokyklos sportininkai pasirodė pagal savo gebėjimus, gaila, kad ne visiems pasisekė naujai išmokti šuoliai, o kiti nelabai susitvarkė su varžybų jauduliu.

Geriausiai sekėsi mūsų sportininkams, kurie šokinėjo sinchroninių šuolių nuo 1 m rungtyje – aukso medalius iškovojo jauniausia komandos sportininkė Miglė Balčiūnaitė, kuri šokinėjo kartu su Vilniaus sportininke, o vyriausias komandos atstovas David Miknis taip pat pasipuošė aukso medaliu poroje su Latvijos sportininku. Sidabro medalį poroje su Latvijos sportininku iškovojo taip pat jauniausios grupės atstovas Eivydas Kubilius.

Ypač pradžiugino 12-13 metų grupės sportininkės Gerdos Znamenskaitės atkaklioje kovoje iškovotas  bronzos medalis šuoliuose nuo 3 m tramplino.  (tr. Asta Girdauskienė).