Tarptautinės plaukimo varžybos Belgijoje

Sausio 19-22 dienomis Antverpene (Belgija) vyko Flanders speed cup plaukimo varžybos, kuriose dalyvavo mūsų mokyklos auklėtiniai Rokas Juozelskis, Eimantas Milius, Benas Savičius, Erikas Grigaitis ir Gytis Stankevičius.

Aukso medalį 100 m nugara rungtyje iškovojo kaunietis Gytis Stankevičius, takelyje užtrukęs 56,14 sek. Dvigubai ilgesnėje rungtyje Lietuvos rinktinės plaukikas nusileido tik D.Rapšiui (2 min. 03,28 sek.), o sprinto rungtyje užlipo ant trečiojo apdovanojimų laiptelio – 26,28 sek.

Bronzą 200 m nugara rungtyje iškovojo Rokas Juozelskis – 2 min. 04,30 sek. Tokiu būdu visas šios rungties podiumas buvo išskirtinai lietuviškas. Kauno plaukimo mokyklos atstovas taip pat kovojo perpus trumpesnio nuotolio finale ir jame užėmė 5-ą vietą (57,73 sek.)

Tarp lietuviams sėkmingos 200 m plaukimo nugara rungties finalininkų pateko ir dar vienas KPM atstovas Eimantas Milius. Bendroje įskaitoje jo rezultatas – šeštas (2 min. 06,52 sek.). Tuo tarpu 100 m. nuotolyje kaunietis finišavo septintas (58,65 sek.).