Šiuolaikinė penkiakovė

2019 m. šiuolaikinės penkiakovės varžybų kalendorius

Data Varžybų pavadinimas Dalyvių amžius Vieta
01.13-23 MTS S,U13-19 BY
01.19-20 Tarptautinės varžybos S,U15-19 BY
01.20 TV Stasio Šaparnio Taurės jaunių varžybų  – 1 etapas U15-19 Vilnius
01.20-21 Tarptautinės varžybos U13-17 LV
01.28-31 TV Budapešto Taurė S.Jm. H
02.01-3 Tarptautinės varžybos S;U19-21 PL
02.03 TV atv. Lietuvos jaunių Taurės 2-etapas Jn. U15-19 Vilnius-Kaunas
02.28-03.03 Pasaulio taurės 1-etapas S.Jm. EG
02 MTS pasiruošti L-os jaunių Taurės varžyboms ir TV S,U13-19 LT, BY, PL, LV, DE, CY
03.03 TV Lietuvos jaunių Taurės 3-etapas Jn. U15-19 Kaunas-Vilnius
03.15-17 Tarptautinės varžybos S PL
03.20-23 Tarptautinės varžybos S BY
03.29-31 Tarptautinės varžybos U17-21 PL
03. MTS pasiruošti Lietuvos jaunių čempionatui ir PT S,U13-19 LT, BY, PL, LV, DE, CY
04.07 Tarptautinės varžybos, Lietuvos jaunių čempionatas U11-15 Vilnius
04.10-14 Pasaulio taurės 2 – etapas S Sofija
04.17-19 Tarptautinės varžybos S,Jm.U19 PL
04.19-22 Tarptautinės varžybos  U17 U17 BY
04. MTS pasiruošti Europos Taurės varžyboms S,U13-19 LT, BY, PL, LV, DE, CY
04. Tarptautinės varžybos S,U13-19 RUS
05.02-05 TV-Baltarusijos jaunimo čempionatas Jm.Jn. U-19 BY
05.02-06 Pasaulio taurės 3 – etapas S H
05.4-5 Europos Taurės varžybas U17-19 CZ
05.04-05 TV Žemaitijos Taurė U11-15 Telšiai
05.10-12 TV Europos Taurė U19-21 PL
05.11-12 TV Kadleco memorialas U19-21 CZ
05.15-19 TV atv. Baltarusijos jaunimo čempionatas U21 BY
05. 19 Lietuvos jaunių čempionatas U17-19 Vilnius-Kaunas
05.21-26 Pasaulio taurės – 4 etapas S CZ
05.26.27 CKA taurės varžybos S.U11-23 UA
05. MTS pasiruošti EČ  U19, U21 ir PT S,U13-19 LT, BY, PL, LV, DE, CY
05. Tarptautinės varžybos S,U13-19 EST
06.04-09 Europos jaunimo čempionatas U21 PL
06.9-10 TV Baltarusijos suaugusiųjų čempionatas S BY
06.9-16 Europos čempionatas U17-19 Kaunas-Vilnius
06.27-30 Pasaulio taurės Finalas Tokijo
06.27-30 Europos čempionatas  Biatlo-triatlo S,Jm.U17-19 P
06. MTS  Lietuvos suaugusių ir jaunimo čempionatams pasiruošti S,U13-19 LT, BY, PL, LV, DE, CY
07.04-07 TV atrankines varžybas į OŽ S BY
 07.04-07 TV Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo čempionatas S,U21 Vilnius
07.07-14 Pasaulio jaunimo čempionatas Jm U21 PL
07.18-26 Pasaulio čempionatas U17-19 BG
07. MTS pasiruošti EČ ir PČ S,U13-19 LT, BY, PL, LV, DE, CY
08.6-11 Europos čempionatas S GB
08. MTS pasiruošti PČ S,U13-19 LT, BY, PL, LV, DE, CY
09.2-9 Pasaulio čempionatas S H
09.07 TV šaudimas-bėgimas S,Jm,U19 PL
09.18-27 CISM  (kariškių PČ ) S Kinija
09.23 TV Kremliaus Mix Taurė S RUS
09.25-27 TV Lenkijos čempionatas atrankines į OŽ S PL
09.19-20 TV Europos Taurė U17-19 CZ
09. MTS pasiruošti TV S,U13-19 LT, BY, PL, LV, DE, CY
10.06-07 TV Lenkijos Taurės varžybos U11-15 PL
10.06-07 Tarptautinės varžybos U13-17 Šiauliai
10.10-14 CKA taurės varžybos S.U11-23 UA
10.10-14 Tarptautinės varžybos U17-21 BY
10.11-15 Tarptautinės varžybos S.Jm.U19-vyrai BY
10.12-14 TV Olimpinių vilčių U17-19 CZ
10.26-28 TV Olimpinių vilčių U17-21 PL
10.30-31 TV Kalinigrado atv. čempionatas S.Jm.Jn. RUS
10. MTS pasiruošti EČ, S, U13-24 LT, BY, PL, LV, DE, CY
11.10 TV Kauno miesto čempionatas U17-19 Kaunas
11.15-17 Pasaulio š.p. trenerių konferencija GB
11.21-25 Europos čempionatas U24 PL
11. MTS pasiruošti  Želvio Taurės varžyboms S,U13-19 LT, BY, PL, LV, DE, CY
12.01 TV Viktoro Želvio Taurė U15-19 Vilnius
12.15 TV Naujametinis turnyras U11-15 Vilnius
12.18-21 TV Minsko srities čempionatas U21-23 BY
12.20-22 TV Zbignevo Majevskio memorialas S.Jm.U19 PL
12. MTS pasiruošti Lietuvos jaunių čempionato etapui S,U13-19 LT, BY, PL, LV, DE, CY