Atviros plaukimo varžybos „Šilainių taurė-2019“

Š. m. kovo 29 d. KPM baseine „Šilainiai“ vyko atviros plaukimo varžybos „Šilainių taurė-2019“.  Varžybų dalyviai- 2008 m. gimimo ir jaunesni plaukikai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Šilalės miestų.

Kamandinėje įskaitoje, surinkusi 68 taškus, nugalėtoja tapo Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ komanda. Tik keliais taškais atsiliko KPM „Šilainiai-1“ komanda (64 tšk.) ir užėmė antrąją vietą. Trečioji liko KSM „Startas-1“ komanda su 57 taškais. Komandiniai taškai

Daugiausiai- 11 medalių (3 sidabro ir 8 bronzos) iškovojo KSM „Startas-1“, 9 medalius (6 aukso ir 3 sidabro) laimėjo Šiaulių „Delfinas“ sportininkai, taip pat 9 medalius (5 aukso, 3 sidabro ir 1 bronzos) iškovojo KPM „Šilainiai-1“ komandos plaukikai. Medalių statistika

Geriausiais varžybų plaukikais pagal Fina taškus tapo (TOP-10):

Mergaitės:

1. Liepa Vytaitė (KPM „Šilainiai-1“)- 50 m krūtine- 0.40,11 (364 tšk.)
  2. Emilija Pociūtė (Šiaulių „Delfinas“)- 50 m laisvu stiliumi- 0.32,47 (352 tšk.)
  3. Guoda Tručinskaitė (Šiaulių „Delfinas“)- 100 m kompleksu- 1.21,29 (335 tšk.)

Berniukai:

1. Žygimantas Tautvydas (KPM „Šilainiai“)- 50 m laisvu stiliumi- 0.30,37 (296 tšk.)
  2. Emilis Panumis (KPM „Šilainiai“)- 50 m laisvu stiliumi- 0.31,39 (268 tšk.)
  3. Martynas Bernotas (KPM „Šilainiai-1“)- 50 m laisvu stiliumi- 0.31,65 (262 tšk.)

Sveikiname varžybų nugalėtojus ir prizininkus. Ačiū treneriams, teisėjams ir sirgaliams. Nuoširdžiai dėkojam nuolatiniam varžybų rėmėjui UAB Lintera už gerus ir vertingus prizus, skatinančius jaunuosius sportininkus stengtis, siekti, tobulėti.