LPF sprinto taurės varžybos

Šį savaitgalį , lapkričio 9-10 dienomis, vyko LPF sprinto taurės varžybos, kuriose savo jėgas išbandė ir KPM sportininkai.  Dviejų dienų varžybose dalyvavo ir plaukimo mokyklą atstovavo net 77 sportininkai, kurie iš viso iškovojo 6 aukso , 12 sidabro ir  10 bronzos medalių!

Individualiose rungtyse geriausiai sekėsi ir medalius pavyko iškovoti šiems sportininkams:

Komandinėse rungtyse Kauno PM  sportininkai laimėjo aukso, sidabro ir bronzos medalius. Kauno PM1 komandai (Agnė Šeleikaitė, Meda Kulbačiauskaitė, Paulius Martinkėnas, Tadas Duškinas) estafetėse pavyko iškovoti net 2 aukso medalius –  4 x 50m laisvu stiliumi ir  4 x 50m kompleksu. Antrąja vietą 4 x 50m laisvu stiliumi iškovojo Kauno PM2 komanda – Joris Veretinskas, Laura Šliburytė, Eigirdas Jankauskas, Erika Martišiūtė. Bronzos medalis 4 x 50m kompleksu atiteko Kauno PM3 komandai, medalius pavyko iškovoti – Pauliui Martinkėnui, Mijai Motiejaitytei, Karoliui Čereškai ir Erikai Martišiūtei.

Taip pat pirmąją varžybų dieną  sportininkai ne tik laimėjo pirmąją vietą estafetėje, bet ir pagerinto Lietuvos suaugusiųjų kombinuotos estafetės (4 x 50m kompleksu)  rekordą- 1:46.16. Rekordininkais tapo: Gytis Stankevičius,  Tadas Duškinas, Meda Kulbačiauskaitė ir Agnė Šeleikaitė.

Antrąją dieną netikėtai ir džiaugsmingai buvo sutiktas antrasis Lietuvos suaugusiųjų kombinuotos estafetės (4 x 50m laisvu stiliumi) rekordas – 1:38.29! Rekordininkais tapo: Agnė Šeleikaitė, Paulius Martinkėnas, Meda Kulbačiauskaitė, Tadas Duškinas.

LPF sprinto taurės varžybos pateikė ne vieną netikėtumą, vienas jų – trenerio Vaidoto Blažio pasirodymas 50m krūtine rungtyje. Šis treneris ne tik laimėjo aukso medalį, bet savo sportininkams įrodė, kad sporte nėra amžiaus ribos, o svarbiausia yra tinkamai pasirinktas krūvis ir treniruočių metodika.

Ypatingai džiaugiamės  ir sveikiname sugrįžusį Tadą Duškiną su puikiais rodomais rezultatais ir užsibrėžtais tikslais!

Kauno PM nori pasidžiaugti visų sportininkų pasiektais rezultatais ir padėkoti mūsų treneriams, kurie ruošė prizininkus, nugalėtojus ir rekordininkus, tai pat tiems kurie skatino, motyvavo ir palaikė dalyvaujančius sportininkus!!!!!