Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos Anykščiuose

Gruodžio 19-21 dienomis Anykščiuose vyko Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos. Iš Kauno plaukimo mokyklos dalyvavo net 68 sportininkai (gausiausia varžybų komanda).

Iškovota 27 medaliai (5 aukso, 13 sidabro, 9 bronzos).

Pasiekti nauji Lietuvos rekordai:

  • Mergaičių iki 13 metų rekordas- Ūla Adomaitė 100 m nugara 1:08.16 Sveikinimai sportininkei ir treneriui Justui Achramavičiui!
  • Berniukų iki 15 metų rekordas- Arnas Čereška 100 m peteliške 57.94 Sveikinimai sportininkui ir trenerei Rasai Duškinienei!

Kauno plaukimo mokykla nori pasidžiaugti EYOF rinktinės kandidatų gausa iš 12 Lietuvos EYOF rinktinės net 7 yra Kauno plaukimo mokyklos komandos atstovai! EYOF 2019 rinktinės kuratorė trenerė Rasa Duškinienė.

Indvidualiose rungtyse čempionais tapo:

  • Rokas Juozelskis (200 m laisvuoju stiliumi, 400 m laisvuoju stiliumi) tr. Rasa Mažutaitienė-Rimvydas Šalčius
  • Augustė Jociūtė (200m kompleksinis plaukimas) tr. Jūratė Povilaitienė

Estafetiniuose plaukimuose čempionais tapo:

  • Meda Kulbačiauskaitė, Vilūnė Zasčiurinskaitė, Gerda Jotautė, Erika Martišiūtė (4×100 m laisvuoju stiliumi)
  • Rokas Juozelskis, Agnė, Šeleikaitė, Paulius Martinkėnas, Erika Martišiūtė (4×100 m kombinuota MIX estafetė)

Indvidualiose rungtyse prizininkais tapo:

  • Karolis Čereška (100 m peteliške 3 vieta)
  • Edvinas Dautartas (50, 100, 200 m krūtine 2 vieta)
  • Rokas Juozelskis (200 m nugara 2 vieta, 400 m kompleksins plaukimas 3 vieta)
  • Paulius Martinkėnas (200 m laisvuoju stiliumi 3 vieta, 200 m peteliške 2 vieta)
  • Radvilė Kerševičiūtė (100 m peteliške 3 vieta, 200 m peteliške 2 vieta)
  • Meda Kulbačiauskaitė (50 m nugara 3 vieta, 100 m nugara 2 vieta)
  • Erika Martišiūtė (200 m nugara 3 vieta, 400 m kompleksinis plaukimas 2 vieta)
  • Mija Motiejaitytė (50, 100, 200 m krūtine 2 vieta)
  • Agnė Šeleikaitė (200 m laisvuoju stiliumi 2 vieta)

Estafetiniuose plaukimuose prizininkais tapo:

  • Karolis Čereška, Paulius Martinkėnas, Erikas Grigaitis, Saulius Valatkevičius (4×100 m laisvuoju stiliumi 3 vieta)
  • Karolis Čereška, Rokas Drevinskas, Rėjus Teteriukovas, Matas Guobužas (4×200 m laisvuoju stiliumi 3 vieta)
  •  Meda Kulbačiauskaitė, Mija Motiejaitytė, Radvilė Kerševičiūtė, Erika Martišiūtė (4×100 m kombinuota estafetė 2 vieta)
  • Gerda Jotautė, Elzė Bielskutė, Augustė Jociūtė, Vilūnė Zasčiurinskaitė (4x100m m kombinuota estafetė 3 vieta)