Lietuvos plaukimo čempionatas

Balandžio 25 -27d., Kaune, ,,Girstučio“ sporto komplekse vyko Atviros Lietuvos plaukimo čempionatas.

Trijų dienų čempionate varžėsi daugiau nei 400 plaukikų: iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos bei Estijos.

Į geriausiųjų šešetuką pateko ir KPM sportininkas– Tadas Duškinas (antroji vieta 🏆, 2521 tšk.).

Jaunimo amžiaus grupėje I-oji vieta atiteko – Erikui Grigaičiui (🏆 2280 tšk.).

Į EJOF rinktinę papuolė: Mija Motiejaitytė, Tadas Praniauskas, Laura Šliburytė, Gerda Jotautė ir Radvilė Kerševičiūtė.

Čempionate pasiekti rekordai:

Kauno plaukimo mokyklos auklėtinių iškovoti medaliai:

Estafetinėse rungtyse iškovoti medaliai:

Kauno plaukimo mokykla džiaugiasi ne tik esamais perspektyviais mokyklos sportininkais, kurie pagerino savo asmeninius rezultatus čempionate, bet ir buvusiais auklėtiniais,

kurie parodė aukštą meistriškumą varžybose: U.Kazakevičiūtė iškovojo 2-ąją vietą 200m krūtine rungtyje – 2:42,14,

E. Dautartas užėmė  antrąją vietą 100m krūtine rungtyje – 1:03,01, kiti dalyviai garbingai kovodami liko arti medalių: E.Dautartas,

M.Plečkaitis, R.Binevičienė, E.Bieleckaitė-Diržuvienė, B.Kanapienytė.

Tariame AČIŪ visiems sportininkams bei jų tėveliams ir treneriams –  už sunkų darbą pergalės link!