Lietuvos jaunučių šuolių į vandenį pirmenybės

Vilniuje vykusiose Lietuvos jaunučių šuolių į vandenį pirmenybėse Kauno plaukimo mokyklos jaunieji šuolininkai į vandenį iškovojo visų spalvų medalius. Jauniausiųjų – iki 10 metų amžiaus vaikų grupėje mergaičių tarpe aukso medalį iškovojo J. ir P. Vileišių mokyklos trečiokė Emilija Maželytė. Jos bendraklasis Lukas Zakrasas pasipuošė bronzos medaliu. Vyresnių sportininkų – 11-12 metų grupėje šuoliuose nuo 1m tramplino Jono Pauliaus II gimnazijos penktokė Gerda Znamenskaitė  nusileido tik metais vyresnei vilnietei  Vitai Šlajūtei ir namo parsivežė sidabro medalį. Šalia pjedestalo (užimta 4 vieta)  liko Austėja Kameneckaitė (jaunesnioji grupė) ir Mija Šniolytė (vyresnioji grupė). Penktąsias vietas jaunesinųjų sportininkų grupėje  užėmė Gintė Pudževelytė ir Gustas Ulevičius.

Dėkojame trenerei, Astai Girdauskienei, už  puikų darbą su perspektyviais sportininkais!