LEN organizuojamų tęstinių šuolių į vandenį kursai Kijeve

KPM šuolių į vandenį trenerė – Asta Girdauskienė dalinasi įspudžiais iš Europos plaukimo federacijos suorganizuotų kursų:

Lapkričio pabaigoje kartu su Vilniaus trenere Jurga Simanavičiene vykome į Europos plaukimo federacijos (LEN) organizuojamus tęstinius šuolių į vandenį kursus Ukrainos sostinėje Kijeve.

          Keturias dienas klausėme teorinių paskaitų, kurias vedė Anglijos nacionalinės šuolių į vandenį rinktinės vyr. treneris Aleksejus Evangulovas, ir dalyvavome praktiniuose užsiėmimuose,
kuriuos vedė geriausi Ukrainos ir Rusijos treneriai. Treniruotėse dalyvavo Europos stipriausi jaunių amžiaus sportininkai ir jų treneriai. Daug naudos davė užsienio trenerių darbo stebėjimas,
klausėmės jų pastabų taisant sportininkų atliekamas klaidas. Daug dėmesio skyrėme mažųjų sportininkų treniruočių procesui.
           Kaip visuomet, prisiminėme žinomus, bet pamirštus pratimus, pamatėme daug naujų, atliekamų su įvairiomis pagalbinėmis priemonėmis. Tai matome ir vaizdo įrašuose.
  Labai norėtume tokių treniruočių sąlygų Kaune ir nekantriai laukiame naujojo baseino Vilniuje, kuriame turėtų būti ir tokia salė, ir baseinas su saugaus šuolių atlikimo įranga (oro pagalvė).
(teigė A.Girdauskienė).