KPM Šilainių komanda iškovojo plaukimo klubo Banga įsteigtą taurę!

Birželio 1 dieną, Girstučio baseine vyko plaukimo klubo ,,Banga taurė 2019″ plaukimo varžybos skirtos vaikų gynimo dienai paminėti. Varžybose dalyvavo augiau nei 300 plaukikų iš Vilniaus, Elektrėnų, Šiaulių, Šilalės, Raseinių, Kauno. Kauno plaukimo mokyklai atstovavo 3 komandos, ,,Vilija“, ,,Šilainiai“ ir ,,Dainava“, kiekvienoje komandoje po 30 vaikų. 

Varžybose komandinėje įskaitoje geriausiai sekėsi Kauno plaukimo mokyklos ,,Šilainių“ komandai, komandinėje įskaitoje iškovota 1 vieta (371 tšk.), ketvirtą vietą iškovojo KPM Vilijos komanda (279 tšk.), penkta vietą iškovojo KPM Dainava komanda (249 tšk).

Geriausiais varžybų plaukikais tapo (susumavus dvi rungtis):

Žygimantas Tautvydas KPM Šilainiai (I amž. gr.), Patricija Kupstaitė KPM Vilija ir Martynas Bernotas KPM Šilainiai (II amž. gr.)

Įvairių rungčių prizininkais tapo:

I amž. grupė (2008 m. gim.)

I vieta

Žygimantas Tautvyas KPM Šilainiai 50 m l/st 30.76; 50 m krūtine 41.64

Matas Griškonis KPM Vilija 50 m nugara 39.10

Emilis Panumis KPM Šilainiai 50 m peteliške 36.17

Viltė Bertašiūtė KPM Vilija 50 m l/st 32.09

Luknė Alešiūnaitė KPM Vilija 50 m nugara 39.60

II vieta

Tautvydas Malyška KPM Dainava 50 m l/st 32.02; 50 m peteliške 38.42

Ieva Nainytė KPM Dainava 50 m l/st 32.16

Luknė Alešiūnaitė KPM Vilija 100 m nugara 1:28.98

Liepa Vytaitė KPM Šilainiai 50 m krūtine 41.18; 100 m krūtine 1:31.38

Viltė Bertašiūtė KPM Vilija 50 m peteliške 37.52

III vieta

Emilis Panumis KPM Šilainiai 50 m l/st 32.61

Vilius Rinkevičius KPM Vilija 50 m nugara 42.69

Daugirdas Dungveckis KPM Dainava 100 m nugara 1:30.61

Gabija Samajauskaitė KPM  Dainava 50 m nugara 43.62

Ieva Nainytė KPM Dainava 50 m peteliške 37.98

 

II amžiaus grupė (2009 m. gim.)

I vieta

Martynas Bernotas KPM Šilainiai 50 m l/st 31.25

Martynas Bernotas KPM Šilainiai 50 m peteliške 38.00

Martyna Žiūkaitė KPM Šilainiai 50 m l/st 34.58; 50 m peteliške 39.69

Patricija Kupstaitė KPM Vilija 50 m krūtine 43.66; 100 m krūtine 1:38.14

II vieta

Simonas Pocius KPM Dainava 50 m nugara 43.43

Simonas Darulis KPM Vilija 50 m krūtine 47.60

Jonas Nainys KPM Dainava 100 m krūtine 1:43.70

III vieta

Girius Marčiulionis KPM  Dainava 50 m l/st 36.28; 50 m peteliške 43.07

Pijus Gumbelevičius KPM Šilainiai 50 m nugara 43.64

Jonas Nainys KPM Dainava 50 m krūtine 48.06

Simonas Darulis KPM Vilija 100 m krūtine 1:43.98

Karina Jakimčikaitė KPM Šilainiai 100 m nugara 1:42.50; 50 m peteliške 44.88

Ieva Ptakauskaitė KPM Dainava 50 m krūtine 49.83

 

III amžiaus grupė (2010 m gim. ir jaunesni)

I vieta

Eva Petraitė KPM Vilija 50 m krūtine 51.58; 100 m krūtine 1:54.17

II vieta

Tautvyas Timinskas KPM Šilainiai 50 m l/st 38.49

Džiugas Petrauskas KPM Šilainiai 100 m krūtine 1:53.25

III vieta

Simas Pečiulis KPM Dainava 50 m nugara 46.04

Barbora Bigenytė KPM Dainava 50 m l/st 42.81

Augnė Kaftanikaitė KPM Šilainiai 50 m nugara 48.22

Aristėja Kriovaitė KPM Šilainiai 50 m peteliške 57.78

 

12x 50m MIŠRI LAISVUOJU STILIUMI ESTAFETĖ 

1 vieta iš 6 komandų

KPM Šilainiai 7:39.94 (Titas Žukauskas, žiugas Petrauskas, Orestas Kubilius, Tautvydas Timinskas, Emilė Bliumbergaitė, Martyna Žiūkaitė, Karina Jakimčikaitė, Liepa Vytaitė, Aristėja Kriovaitė, Pijus Gumbelevičius, Ugnė Kaftaninkaitė, Martynas Bernotas)

2 vieta

KPM Dainava 7:45.66 (Tautvydas Malyška, Adomas Pakrosnis, Barbora Bigenytė, Saulė Juciūtė, Girius Marčiulionis, Jonas Nainys, Karolina Grėbliūnaitė, Aistė Žilinskaitė, Simas Pečiulis, augirdas ungveckis, Gabija Dailidaitė, Ieva Nainytė)