Kauno PM plaukikų startai Tarptautinėse vaikų žaidynėse (ICG) Jeruzalėje

Šių metų liepos 29 d. – rugpjūčio 3 d. vyko Tarptautinės vaikų žaidynės  (International Children’s games -ICG) Jeruzalėje (Izraelis), kuriose dalyvavo  apie 1300 dalyvių iš 69 pasaulio miestų, iš viso 9 sporto šakos. Plaukimo sporto šakoje Kauno miestui atstovavo Kauno plaukimo mokyklos baseino ,,Vilija‘‘ sportininkai Joris Veretinskas (tr. Ramūnas Leonas), Arnas Čereška (tr. Rasa Duškinienė ir Aušra Jurevičienė) ir Kauno plaukimo mokyklos baseino ,,Dainava“ sportininkė Laura Šliburytė (tr. Rimvyas Šalčius).

Geriausiai varžybose pasirodė Joris Veretinskas 100 m laisvuoju stiliumi rungtyje  iškovojo 2-ąją ir 50 m laisvuoju stiliumi 3-iąją vietas.
Arnas Čereška iškovojo 5-tą vietą 100 m peteliške, 4-tą vietą 50 m peteliške bei  5-tą vietą 100 m laisvuoju stiliumi rungtyse.
Laura Šliburytė 50 m nugara ir 50 laisvuoju stiliumi rungtyse plaukė finaliniuose plaukimuose ir iškovojo 9-ąsias vietas.

Šią savaitę Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis pasveikino žaidynių prizininką Jorį Veretinską ir jo trenerį Ramūną Leoną už puikius pasiekimus varžybose.

Už puikius šių sportininkų pasiekimus norime padėkoti treneriams Ramūnui Leonui, Rasai Duškinienei, Aušrai Jurevičienei ir Rimvydui Šalčiui.