Kauno PM auklėtinių startai Europos jaunimo plaukimo čempionate Netanijoje (Izraelis)

Birželio 28- liepos 2 dienomis Netanijoje (Izraelyje) vyko Europos jaunimo plaukimo čempionatas. Lietuvos plaukimo rinktinę sudarė 8 plaukikai,  keturi iš jų buvo Kauno plaukimo mokyklos auklėtiniai.

Agnė Šelekaitė 50 m krūtine rungtyje  pusfinaliuose pagerino asmeninį rekordą 31.84, patekusi į finalinį plaukimą iškovojo 7 vietą iš 45 dalyvių. 100 m krūtine rungtyje parengiamuose plaukimuose pagerino asmeninį rekordą 1:10.52 ir pateko į pusfinalius, šioje rungtyje Agnė iškovojo 11 vietą iš 42 dalyvių.

Rokas Juozelskis puikiai pasirodė 200 m nugara rungtyje, nes 2 kartus gerindamas asmeninį rekordą (parengiamuosiuose ir pusfinalio plaukimuose) 2:03.48 iškovojo 11 vietą ir 22 dalyvių. 50 m nugara rungtyje parengiamuosiuose plaukimuose gerino asmeninį rekordą 27.24 užimdamas 25 vietą iš 31 dalyvio. 100 m nugara rungtyje užėmė 26 vietą iš 32 dalyvių.

Paulius Martinkėnas startavo 50 m nugara rungtyje pagerinęs asmeninį rekordą 26.97 iškovojo 19 vietą iš 31 dalyvio. 100 m mė 27 vnugara rungtyje užėietą iš 32 dalyvių. 200 m nugara rungtyje pagerinęs asmeninį rekordą 2:06.94 iškovojo 17 vietą iš 22 dalyvių.

Tomas Sungaila 50 m laisvuoju stiliumi rungtyje net 2 kartus gerino asmeninį rekordą 23.17 ir iškovojo 13 vietą iš 58 dalyvių. 100 m laisvuoju stiliumi rungtyje pagerino asmeninį rekordą 50.86 ir startavęs pusfinalyje iškovojo 16 vietą iš 59 dalyvių. 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje taip pat pagerino asmeninį rekordą 1:53.47 užimdamas 38 vietą iš 58 dalyvių.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius su puikiais rezultatais!