G. Venčkauskaitei-Juškienei – Pasaulio taurės bronza

Kazachstane (Astanoje) vykusiame 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės moterų varžybų finale Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė užėmė trečiąją vietą!

Fechtavimosi rungties varžybose G. Venčkauskaitė-Juškienė užėmė 31 vietą, nes pavyko laimėti tik 13 kovų (184). Sportininkė baseine užtruko 2 min. 22,35 sek. ir buvo 24-a (266). Bendrojoje įskaitoje tai leido pakilti į 30-ąją vietą (450). Papildomame fechtavimosi etape G. Venčkauskaitė-Juškienė įveikė korėjietę Soo Jin Yang, bet nusileido turkei Ilkei Ozyuksel ir savo sąskaitą papildė tik vienu tašku. Jojimo rungtyje Gintarė distanciją įveikė be klaidų ir pelnė maksimaliai įmanomus 300 taškų. Tai reiškė, kad bendrojoje įskaitoje G. Venčkauskaitė-Juškienė pakilo į 24-ąją (751). Bėgant ir šaudant tiesiog fantastiškai pasirodė G. Venčkauskaitė-Juškienė. Kaunietė distanciją įveikė per 12 min. 14.40 sek. (566 taškai) ir tvirtai tapo rungties nugalėtoja. Tai leido G. Venčkauskaitei-Juškienei bendrojoje įskaitoje pakilti į trečiąją vietą! Kovas Londono olimpinių žaidynių dalyvė baigė surinkusi 1317 taškų.