Atviros Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės Alytuje. Eriko Grigaičio normatyvas į Europos ir Pasaulio jaunimo čempionatus

Kovo 1-2 dienos Alytaus sporto ir reakrecijos centre vyko Atviros Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės, taip pat buvo atskiros amžiaus grupės suaugusiųjų (open), jaunimo (youth) ir jaunių (junior). Šiose varžybose buvo galima vykdyti normatyvus į Tokijo Olimpines žaidynes, Pasaulio ir Europos plaukimo čempionatą, taip pat vyko galutinė Lietuvos rinktinės atranka į Baltijos šalių plaukimo čempionatą, kuris vyks kovo 22-23 d Tartu (Estijoje). Šiose varžybose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Jungtinės Karalystės, iš viso virš 350 dalyvių.

Kauno plaukimo mokyklos sportininkas Erikas Grigaitis įvykdė normatyvus į Europos ir Pasaulio jaunimo čempionatus 200 m nugara rungtyje 2:04,05. Sveikiname trenerius Rasą Mažuatitienę ir Rimvydą Šalčių!

Kauno plaukimo mokyklai atstovavo 85 sportininkai. Pagal taškus Kauno PM surinko 2048 taškus  (antra vieta Vilniaus miesto sporto centras 1045 tšk.) ir bendroje čempionato įskaitoje iškovojo 1 vietą iš 24 komandų!

Varžybų rezultatai

  • Suaugusiųjų (Open) grupėje pagal medalių statistiką Kauno plaukimo mokykla iškovojo trečią vietą 4 aukso, 8 sidabro, 7 bronzos medaliai, iš viso 19 medalių:

Rokas Juozelskis 50 m nugara 2 vieta 27,62
Rokas Juozelskis 100 m nugara 2 vieta 57,82
Erikas Grigaitis 100 m nugara  3 vieta 58,39
Erikas Grigaitis 200m nugara 1 vieta 2:04.55
Rokas Juozelskis 200 m nugara 2 vieta 2:05.49
Eimantas Milius 100 m krūtine 3 vieta 1:05.79
Eimantas Milius 200 m kompleksinis plaukimas 2 vieta 2:08.29
4×100 m laisvuoju stiliumi estafetė vyrai (Joris Veretinskas, Erikas Grigaitis, Tauras Praniauskas, Saulius Valatkevičius) 3 vieta 3:36,47
4×100 m kombinuota estafetė vyrai (Rokas Juozelskis, Eimantas Milius, Karolis Čereška, Saulius Valatkevičius) 1 vieta 3:57,70
Agnė Šeleikaitė 200 m laisvuoju stiliumi 1 vieta 2:09.39
Agnė Šeleikaitė 50 m krūtine 3 vieta 32.88
Agnė Šeleikaitė 200 m krūtine 3 vieta 2:40.20
Ieva Stackevičiūtė 50 m peteliške 3 vieta 29.72
Radvilė Kerševičiūtė 100 m peteliške 2 vieta 1:05.84
Radvilė Kerševičiūtė 200 m peteliške 1 vieta 2:32.87
Erika Martišiūtė 200 m kompleksinis plaukimas 2 vieta 2:25.76
Erika Martišiūtė 400 m kompleksinis plaukimas 2 vieta 5:15.70
Augustė Jociūtė 400 m kompleksinis plaukimas 3 vieta 5:33.49
4×100 m laisvuoju stiliumi estafetė moterys (Agnė Šeleikaitė, Laura šliburytė, Erika Martišiūtė, Liveta Letukaitė) 2 vieta 4:06.98
4×100 m kombinuota estafetė moterys (Erika Martišiūtė, Agnė Šeleikaitė, Radvilė kerševičiūtė, Laura Šliburytė), 2 vieta 4:30.38

  • Jaunimo amžiaus grupės (YOUTH) vaikinai įskaitoje pagal medalius Kauno PM iškovojo 2 vietą, 3 aukso, 6 sidabro ir 2 bronzos medaliai iš viso 11 medalių. Merginos šioje įskaitoje iškovojo 3 vietą, 2 aukso ir 2 sidabro medaliai, iš viso 4 medaliai:

Erikas Grigaitis 100 m laisvuoju stiliumi 2 vieta 53,24
Erikas Grigaitis 100 m nugara 2 vieta 1.01,22
Erikas Grigaitis 200m nugara 1 vieta 2:04.55
Pijus Klimas  100 m krūtine 2 vieta 1:08.58
Pijus klimas 200 m krūtine 1 vieta 2:27.44
Augustinas Buškus 200 m krūtine 2 vieta 2:27.68
Arnas Čereška 100 m peteliške 3 vieta 1:00,66
Dominykas Kazlovas 200 m peteliške 3 vieta 2:30.90
Dominykas Kazlovas 400 m kompleksinis plaukimas 2 vieta 5:32.12
4×100 m laisvuoju stiliumi estafetė vaikinai (Pijus Klimas, Dominykas Vyšniauskas, Dominykas Kazlovas, Visvaldas Žioba) 2 vieta 3:54,78
4×100 m kombinuota estafetė vaikinai (Erikas Grigaitis, Augustinas Buškus, Dominykas Kazlovas, Dominykas Vyšniauskas) 4:05.90 1 vieta
Elzė Bielskutė 100 m krūtine 2 vieta 1:18.52
Gabrielė Brovkaitė 200 m kompleksinis plaukimas 2 vieta 5:56.61
4×100 m laisvuoju stiliumi estafetė merginos (Ieva Stackevičiūtė, Martyna Juknytė, Augustė Morta Vaitkutė, Elzė Bielskutė) 1 vieta 4:16.47
4x100m kombinuota estafetė merginos (Augustė Morta Vaitkutė, Justė Dementavičiūtė, Ieva Stackevičiūtė, Elzė Bielskutė), 1 vieta 4:49.84

  • Jaunių įskaitoje (JUNIOR) pagal medalius vaikinai iškovojo 4 vietą, 4 sidabro ir 2 bronzos medaliai, iš viso 6 medaliai. Merginos iškovojo 1 vietą 10 aukso, 5 sidabro, 2 bronzos medaliai:

Joris Veretinskas 50 m laisvuoju stiliumi  2 vieta 24.66
Joris Veretinskas 100 m laisvuoju stiliumi 2 vieta,  58.84
Rėjus teteriukovas 400 m laisvuoju stiliumi 3 vieta 4:32.42
Tadas Praniauskas 100 m nugara 2 vieta 1.00.71
4×100 m laisvuoju stiliumi estafetė vaikinai (Arnas Čereška, Martynas Audickas, Mykolas Rindokas, Joris Veretinskas)  2 vieta 3:45.05
4×100 m kombinuota estafetė vaikinai (Tadas Praniauskas, Martynas Audickas, Arnas Čereška, Joris veretinskas) 3 vieta 4:11.42
Laura Šliburytė 50 m laisvuoju stiliumi 1 vieta 27.37
Gerda Jotautė 50 m laisvuoju stiliumi 2 vieta 28.07
Laura Šliburytė 100 m laisvuju stiliumi 1 vieta 1:01.86
Liveta Letukaitė 100 m nugara 2 vieta 1:09.57
Liveta Letukaitė  200 m nugara 2 vieta 2:28.32
Mija Motiejaitytė 1 vieta 100 m krūtine 1 vieta 1:15.31
Mija Motiejaitytė 1 vieta 200 m krūtine 1 vieta 2:42.53
Elzė Bielskutė 200 m krūtine 3 vieta 2:57.74
Radvilė Kerševičiūtė 100 m peteliške 1 vieta 1:06.37
Augustė Jociūtė 100 m peteliške 3 vieta 1:08.77
Radvilė Kerševičiūtė 200 m peteliške 1 vieta 2:32.87
Austėja Kliukinskaitė 200 m peteliške 3 vieta 2:49.87
Augustė Jociūtė 200 m kompleksinis plaukimas 1 vieta 2:34.28
Radvilė Kerševičiūtė 200 m kompleksinis plaukimas 2 vieta 2:35.76
Augustė Jociūtė 400 m kompleksinis plaukimas 1 vieta 5:31.26
4×100 m laisvuoju stiliumi merginos (Laura Šliburytė, Gabrielė Puzaraitė, Gustė Banislausakitė, Liveta Letukaitė) 1 vieta 4:12.92
4x100m kombinuota estafetė merginos (Liveta Letukaitė, Mija Motiejaitytė, Radvilė Kerševičiūtė, Laura Šliburytė), 1 vieta 4:33.84