Atviros Kauno miesto vaikų ,,Snack King“ plaukimo pirmenybės

Lapkričio 17 dieną, Kauno plaukimo mokyklos baseine ,,Vilija“ vyko atviros Kauno miesto vaikų ,,Snack King“ plaukimo pirmenybės. Dalyvavo 213 dalyvių, mergaitės gimusios 2006-2008 m. ir berniukai gimę 2007-2009 m., iš Kauno plaukimo mokyklos baseinų ,,Dainava“, ,,Šilainiai“, ,,Vilja“, Kauno sporto mokyklos ,,Startas“, VšĮ plaukimo klubas ,,Banga“. Jaunieji plaukikai varžėsi 7 rungtyse ir 4×50 m laisvuoju stiliumi mišrioje estafetėje. Varžybų rėmėjas ,,Snack King“ kiekvienam dalyviui už dalyvavimą dovanojo belgiškų blynelių kuponus.

Geriausi varžybų plaukikai:

Mergaitės
1. Martina Rutkauskaitė K SM STARTAS 100 m laisvuoju stiliumi 1:07.11 436 tšk.
2. Rusnė Vasiliauskaitė KPM DAINAVA 200 m laisvuoju stiliumi 2:28.73 413 tšk.
3. Deimantė Paplauskaitė K SM STARTAS 200 m laisvuoju stiliumi 2:30.57 398 tšk.

 

Berniukai
1. Aidas Matekonis KPM ŠILAINIAI 200 m laisvuoju stiliumi 2:16.10 389 tšk.
2. Benas Pranevičius KPM VILIJA 100 m krūtine 1:19.51 342 tšk.
3. Gvidas Marčiulionis KPM DAINAVA 200 m laisvuoju stiliumi 2:23.22 334 tšk.

REZULTATAI

Prizininkais tapo:

200 m laisvuoju stiliumi mergaitės
1. Rusnė Vasiliauskaitė 2:28,73 KPM DAINAVA
2. Deimantė Paplauskaitė 2:30.57 K SM STARTAS
3. Ieva Visockaitė 2:44.70 KPM DAINAVA

 

200 m laisvuoju stiliumi berniukai
1. Aidas Matekonis 2:16.10 KPM ŠILAINIAI
2. Gvidas Marčiulionis 2:23.22 KPM DAINAVA
3. Eidas Bielskus 2:31.83 KPM DAINAVA

 

100 m krūtine mergaitės
1. Guoda Stančikaitė 1:28.70 KPM DAINAVA
2. Karilė Ališauskaitė 1:32.91 PK BANGA
3. Liepa Vytaitė 1:33.13 KPM ŠILAINIAI

 

100 m krūtine berniukai
1. Benas Pranevičius 1:19.51 KPM VILIJA
2. Rytis Liuberskis 1:22.07 KPM DAINAVA
3. Dovas Jacyna 1:22.37 K SM STARTAS

 

50 m laisvuoju stiliumi mergaitės
1. Martina Rutkauskaitė 31.13 K SM STARTAS
2. Adrija Vaitiekutė 32.16 K SM STARTAS
3. Viltė Bertašiūtė 32.33 KPM VILIJA

 

50 m laisvuoju stiliumi berniukai
1. Kipras Petrauskas 29.64 KPM ŠILAINIAI
2. Kristijonas Kapustinskas 30.84 K SM STARTAS
3. Augustas Švabas 31.00 KPM DAINAVA

 

50 m peteliške mergaitės
1. Liepa Urbutytė 36.63 KPM VILIJA
2. Ieva Mumgaudytė 39.39 K SM STARTAS
3. Emilija Ulinauskaitė 39.77 K SM STARTAS

 

50 m peteliške berniukai
1. Aidas Matekonis 30.36 KPM ŠILAINIAI
2. Kipras Petrauskas 32.99 KPM ŠILAINIAI
3. Aurimas Grincevičius 34.51 KPM DAINAVA

 

100 m nugara mergaitės
1. Rusnė Vasiliauskaitė 1:15.14 KPM DAINAVA
2. Emilija Ulinauskaitė 1:23.69 K SM STARTAS
3. Liepa Urbutytė 1:24.79 KPM VILIJA

 

100 m nugara berniukai
1. Karolis Gustaitis 1:19.87 KPM DAINAVA
2. Titas Urbutis 1:20.85 KPM VILIJA
3. Lukas Biržinis 1:26.70 KPM DAINAVA

 

100 m laisvuoju stiliumi mergaitės
1. Martina Rutkauskaitė 1:07.11 K SM STARTAS
2. Deimantė Paplauskaitė 1:09.29 K SM STARTAS
3. Viltė Bertašiūtė 1:12.98 KPM VILIJA

 

100 m laisvuoju stiliumi berniukai
1. Gvidas Marčiulionis 1:05.27 KPM DAINAVA
2. Eidas Bielskus 1:08.84 KPM DAINAVA
3. Tadas Kasperiūnas 1:10.93 KPM DAINAVA

 

100 m kompleksinis plaukimas mergaitės
1. Ieva Visockaitė 1:24.50 KPM DAINAVA
2. Gustė Pečiulytė 1:25.13 KPM DAINAVA
3. Karilė Ališauskaitė 1:28.81 PK BANGA

 

100 m kompleksinis plaukimas berniukai
1. Kajus Rimkus 1:15.86 KPM DAINAVA
2. Dovas Jacyna 1:17.49 K SM STARTAS
3. Rytis Liuberskis 1:17.69 KPM DAINAVA

 

4×50 m laisvuoju stiliumi mišri estafetė
1. KPM DAINAVA 1 komanda

Gvidas Marčiulionis 29.67
Eidas Bielskus
Rusnė Vasiliauskaitė
Guoda Stančikaitė

2:04.29

2. K SM STARTAS 1 komanda

Deimantė Pplauskaitė 31.62
Kristijonas Kapustinskas
Dovas Jacyna
Martina Rutkauskaitė

2:04.34
3. KPM ŠILAINIAI 1 komanda

Kipras Petrauskas 29.54
Liepa Vytaitė
Deimantė Graželytė
Aidas Matekonis

2:04.52