Atviros Kauno m. jaunučių žiemos „Snack King“ plaukimo pirmenybės

Sausio 26 dieną Kauno sporto mokyklos ,,Startas“ baseine vyko Atviros Kauno miesto jaunučių žiemos ,,Snack King“ plaukimo pirmenybės. Kauno plaukimo mokyklai atstovavo 3 atskiros baseinų komandos ,,Dainava“, ,,Šilainiai“ ir ,,Vilija“.

Pagal medalių statistiką varžybose triumfavo KPM ,,Dainavos“ baseino sportininkai 7 aukso, 5 sidabro ir 3 bronzos (iš viso 15 medalių!) , trečią vietą komandinėje įskaitoje pagal medalius iškovojo KPM ,,Šilainių“ komanda 1 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos medaliai, penktą vietą iškovojo KPM ,,Vilija“ 3 sidabro, 3 bronzos medaliai.

REZULTATAI

Geriausias varžybų plaukikais tapo merginos:

  1. Ūla Adomaitė (KPM Dainava) 100 m nugara 1:09.44 497 tšk.
  2. Meda Bielskutė (KPM Dainava) 100 m krūtine 1:20.62 462 tšk.
  3. Elzė Bašinskaitė (KPM Dainava) 1000 m krūtine 1:20.94 457 tšk.

Geriausias varžybų plaukikais tapo vaikinai:

  1. Ridas Arštikaitis (KPM Dainava) 100 m laisvuoju stiliumi 58.91 443 tšk.
  2. Aidas Matekonis (KPM Šilainiai) 200 m kompl. pl. 2:30.50 386 tšk.
  3. Emilis Atkočiūnas (KSM ,,Startas“) 200 m kompl. pl. 2:30.61 385 tšk.

Rungčių nugalėtojai ir prizininkai:

100 m krūtine merginos

  1. Meda Bielskutė 1:20.62 KPM Dainava
  2. Elzė Bašinskaitė 1:20.94 KPM Dainava
  3. Vytautė Gaižauskaitė 1:22.94 KPM Vilija

100 m krūtine vaikinai

  1. Aurimas Krivka 1:18.30 KPM Dainava
  2. Rytis Liuberskis 1:18.78 KPM Dainava
  3. Benas Pranevičius 1:20.26 KPM Vilija

100 m nugara merginos

  1. Ūla Adomaitė 1:09.44 KPM Dainava
  2. Gabija Gailiušytė 1:18.18 KPM Vilija
  3. Gabrielė Ivanauskaitė 1:14.86 KPM Dainava

100 m nugara vaikinai

  1. Povilas Pakrosnis 1:09.51 KPM Dainava
  2. Aidas Matekonis 1:11.09 KPM Šilainiai
  3. Džiugas Miškinis 1:11.70 KPM Dainava

100 m peteliške merginos

  1. Martyna Maciulevičiūtė 1:15.18 KSM ,,Startas“
  2. Elzė Bašinskaitė 1:18.41 KPM Dainava
  3. Glorija Krivegaitė 1:19.80 KPM Šilainiai

100 m peteliške vaikinai

  1. Emilis Atkočiūnas 1:06.24 KSM ,,Startas“
  2. Aurimas Grincevičius 1:21.76 KPM Dainava
  3. Vilius Januškaitis 1:23.48 KPM Šilainiai

100 m laisvuoju stiliumi merginos

  1. Eglė Mockaitytė 1:05.91 Šiaulių ,,Delfinas“
  2. Meda Bielskutė 1:06.12 KPM Dainava
  3. Martina Rutkauskaitė 1:07.00 KSM ,,Startas“

100 m laisvuoju stiliumi vaikinai

  1. Ridas Arštikaitis 58.91 KPM Dainava
  2. Rokas Stankevičius 1:02.32 KPM Vilija
  3. Džiugas Miškinis 1:03.05 KPM Dainava

200 m kompleksinis plaukimas merginos

  1. Ūla Adomaitė 2:44.51 KPM Dainava
  2. Martyna Maciulevičiūtė 2:47.91 KSM ,,Startas“
  3. Glorija Krivegaitė 2:50.55 KPM Šilainiai

200 m kompleksinis plaukimas vaikinai

  1. Aidas Matekonis 2:30.50 KPM Šilainiai
  2. Emilis Atkočiūnas 2:30.61 KSM ,,Startas“
  3. Gustas Stadalius 2:35.51 KPM Vilija

4×100 m kompinuota mišri estafetė

  1. KPM Dainava (Ridas Arštikaitis, Džiugas Miškinis, Meda Bielskutė, Ūla Adomaitė) 4:13.69
  2. KPM Vilija (Gabija Gailiušytė, Viltė Bertašiūtė, Gustas Stadalius, Rokas Stankevičius) 4:27.41
  3. KSM ,,Startas“ (Martina Rutkauskaitė, Oskaras Purvainis, Martyna Maciulevičiūtė, Emilis Atkočiūnas) 4:32.44