Aivaro Kazlo pasirodymas OŽ (Buenos Aires)

Sekmadienį (10.14) Buenos Airėse vykstančiose jaunimo olimpinėse žaidynėse varžėsi du Lietuvos atstovai. Vienas iš jų- Aivaras Kazlas, KPM mokyklos atstovas. Šiuolaikinės penkiakovės vaikinų asmeninėse varžybose Aivaras Kazlas užėmė 13-ąją vietą.Fechtavimosi pagrindiniame etape kaunietis buvo surinkęs 210 taškų ir bendrojoje įskaitoje dalinosi 11-12 vietas. Plaukimo rungtyje lietuvis buvo 7-as (2 min. 6,39 sek., 298 taškai), papildomame fechtavimosi etape taškų nepelnė, o bėgimo ir šaudymo rungtyje užėmė 16-ąją vietą (12 min. 8,50 sek.: 43,4 sek. – šaudymas, 11 min. 25,1 sek. – bėgimas; 572 taškai). Lietuvis šaudymo rungtyje pasirodė geriausiai iš visų 24 dalyvių. Bendrojoje įskaitoje A. Kazlas surinko 1080 taškų. Jaunimo olimpinėse žaidynėse penkiakovininkams beliko mišrių esafečių tarptautinė rungtis. Joje varžysis į poras suskirstyti penkiakovininkai iš įvairių šalių. Pirmadienį vyks mišrių estafečių fechtavimosi pagrindinis etapas, o antradienį – visos kitos rungtys.

Šiuolaikinės penkiakovės mišrių tarptautinių estafečių varžybose Aivaras Kazlas poroje su jaunimo pasaulio čempione itale Alice Rinaudo plaukimo rungtyje pelnė 305 taškus (2:02.75 min.; 10 vieta), fechtavimosi papildomame etape pelnė 1 tašką ir tai leido po 2 rungčių užimti ketvirtąją vietą bendrojoje įskaitoje. Tačiau bėgant ir šaudant aukščiau pakilti nepavyko, o šioje rungtyje užimta 19-oji vieta (557 taškai) lietuvio ir italės duetą nubloškė į bendros įskaitos 8-ąją poziciją (1103 taškai).

„Ruošėmės geriausiam, bet geriausiai neišėjo. Visiems pasitaiko klaidų, iš jų reikia pasimokyti. Lenktyniavau, bandžiau būti greitas, todėl pritrūko koncentracijos, susikaupimo. Labai daug žmonių stebėjo varžybas, tai irgi davė jaudulio,“- pasakojo A. Kazlas.